Harjutused jalgade salenemise jaoks

Kuigi naised, kellel on joonis "kolmnurk", kurdavad kahekordse lõua ja käte taastumist ning "õunad" kipuvad ajakirjandust pumpama, on joonise "pirn" tüüp väsimatult peksmisega jalgade ja tuharade täis. Hoolikal töökohal, eriti õige tarne korral, on võimalik ükskõik millise kehaosa saamiseks asetada piisavalt kiiresti.

Lihtsaim kehakaalu langetamise jalgade kasutamine

Paljud tüdrukud otsivad lihtsaid, kuid tõhusaid harjutusi kehakaalu kaotamiseks , sest keeruliste komplekside õppimiseks neil pole aega ega soovi. Sellisel juhul on vastus lihtne: teile aitab vana hea töö. On mitmeid reegleid, mis aitavad muuta selle ideaalseks rasva vastu võitlemiseks:

1. Töö peab olema korrapärane, vähemalt 3 korda nädalas. Ülejäänud aeg on aja raiskamine, kui te ei kasuta muidugi aeroobikat ja muid tegevusi spordiklubis, kui olete vabanenud.
  2. Keha sisaldab mehhanismi rasva ladestumise jagamiseks alles pärast 20-minutilist väljaõpet, mistõttu pole mõttekas kuluda vähem kui 30-40 minutit. Loomulikult peame alustama väiksema näitajaga.
  3. Käivitus peab olema erinev: see on väga kiire, siis väga aeglaselt, siis hüppab, siis mäest alla. See on väsitav, kuid saate vahetada minut jalutuskäigu ja minutiga sellistest harjutustest. Peamine pole mitte kogu treeningu peatamine!
  4. Loodusliku päritoluga rasvapõletid kaasata: tass kohvi ilma suhkru ja koorega, kuid kaneeliga, aitab teil tarbida rohkem energiat ja mitte väsitada. Sa pead juua 15 minutit enne treenimist.

Sellised kehakaalu langetamise õppused paljudes piirkondades on kättesaadavad vaid väga lühikese aja jooksul. Külmhooajal on üsna otstarbekas jalgade asendamine hüppedega. Te peate treenima täpselt - kombineerides minuti hüppeid ja minut puhkust.

Füüsilise harjutuste komplekt jalgade salenemise jaoks

Aeroobseid koormusi nimetatakse tavaliselt kaalulangusena väga sobivaks, kuid mitte kõigile neile meeldib. Paljud mõtlevad, milliseid harjutusi kehakaalu jalgade kaotamiseks saab kodus teha. Selliseid võimalusi on üsna vähe ja me kaalume kõige tõhusamaid. Kompleks on üsna üksikasjalik ja võimaldab välja töötada erinevaid lihasrühmi:

1. Soojendage, kallutage 5 minutit köiega. See on kohustuslik seisund - lihased tuleks soojendada ja hüppavad ise on väga kasulikud kaalu kaotamiseks.
  2. Alustage klassikaliste istmetega: jalad õlgade laiusest, käed teie ees. Võtke vaagnaga tagasi, painutage jalad 90-kraadise nurga all. Kas 3 komplekti 15 korda.
  3. Sääre siseküljel on hea squats "sumo": jalad on laiemad kui õlad, sokid asuvad nii kaugele kui võimalik, käed puusadel. Squat, hoides oma selja lamamist. Kas 3 komplekti 15 korda.
  4. Suurepärane töö ja head vanad rünnakud: seisma täpselt sammu võrra ühe jalaga edasi, põlve nurk peaks olema 90 kraadi. Tehke kolm põlve elastset liikumist, seejärel hüpake jalgade asend. Kas 3 komplekti 10 korda.
  5. Pärast seda võite minna lihtsama versiooni juurde. Pange kõikidel neljajalgadel tagasi, sirge jalg tagasi tõmmake. Tõstke see nii kõrgele kui võimalik, seejärel korrake teise jalaga. Kas 3 komplekti 15 korda.
  6. Pange kõikidel neljajalgadel tagasi, sirge jalg tagasi tõmmake. Tõstke see üles, painutades põlve nii kõrgele kui võimalik, seejärel korrake teise jalaga. Kas 3 komplekti 15 korda.

Harjutused kehakaalu langetamiseks on palju efektiivsemad, kui te surete oma isu ja loobute magusast, rasvast ja jahedast. Seda saab tarbida ainult väikestes kogustes kuni kella 12.00ni. Nii et panete selle arvu nii palju kiiremini.