Chahokhbili pardalt - retsept

Kui teie lauas on lihatoid sageli külalisi, kuid kotletes ja hautmas on mõnevõrra igav, proovige kindlasti tuntud chahokhbili retsepti prast praktikas.

Chahokhbili pandud multivarkis

Kaasaegne köögitehnoloogia on juba ammu seisnud. Seega, isegi kui sa pole kunagi proovinud süüa midagi keerulisem kui supp või kartulipuder, mõelge, kuidas valmistada chakhokhbili pistmist, isegi algajaks suupisteid.

Koostis:

Ettevalmistus

Peske ja kuivatage pardi ja lõigake see väikesteks tükkideks. Noh, peske tomatid mõneks sekundiks, peksid neid keeva veega ja eemaldage koor. Tükeldage tomatipulp väikeste kuubikutega. Lõigake sibul keskmise suurusega poolrõngaks, peske rohelisi ja kallutage nii vähe kui võimalik. Koori küüslaugu koorige ja küüslaugu tükeldage või kasutage väikest riivist. Kuivatage ja peske pipar, eemaldage seemned ja eemaldage vars, seejärel pepperkorni peeneks hakitud.

Pange kõik koostisained multivarki, soola ja lisage apteek-suneli. Seejärel valage veini ja asetage või segus. Seadmesse seadistage "Kuivatamise" režiim ja jäta tassi pooleks tunniks keeta. Seda tuleks proovida kuumalt.

Chahokhbili pardalt kartulitega

Traditsiooniliselt on meil tavaline liha ja kartulite kombineerimine ning see retsept annab teile suurepärase võimaluse toiduvalmistamiseks katsetada.

Koostis:

Lõika pits väikestesse tükkidesse. Minimaalse taimeõliga pannil pange liha mõneks minutiks - kuni ilmub märkimisväärne kuldkruus, tükkide perioodiliselt keerates. Pintsliga pesta ja lõigake sibul õhukeseks rõngaks, seejärel prae seda, kuni see on selge. Pese kartulid ja prae 3-4 minutit.

Peske tomatid, loputage paar sekundit keeva veega ja eemaldage nahk. Seejärel lõigake need mitte väga suured tükid. Asetage pardi kozanok, lisage sibulad, tomatid ja kartulid ning küpseta kõike minimaalse võimaliku tulega 30-40 minutit. Veerand tundi enne partii valmistamise lõpetamist pargist lisage peeneks hakitud rohelised ja hakitud küüslauk. Pärast väljalülitamist katke see nõusse sooja lapiga nagu rätik ja laske veel 15 minutit seista.